10 vecí, ktoré získate vďaka inzercii pracovných ponúk na Pracuj.sk

Služba Pracuj.skJozef Gašparík
10 vecí, ktoré získate vďaka inzercii pracovných ponúk na Pracuj.sk

Slovensko má už druhý mesiac nový pracovný portál. Zaregistrovaných je viac ako 5 000 uchádzačov a momentálne je na ňom približne 100 voľných pracovných miest. Jeho zakladatelia stavili na nové technológie, ktoré lákajú firmy aj uchádzačov. Pozrime sa na to, čo získate bezplatne pri inzercii na Pracuj.sk

Prvý inzerát je bezplatný

Každá firma si potrebuje vyskúšať novinky na trhu. Preto jeden skúšobný kredit darujeme pri registrácii grátis. V hodnote tohto kreditu máte plný servis, ktorý poskytujeme našim klientom.

Inzeráty zverejňujeme na Facebooku a Instagrame

Portál Pracuj.sk funguje na Facebooku a Instagrame, čo mu dáva väčší priestor osloviť nových ľudí. Za posledný mesiac pribudlo viac ako 4 000 nových sledovateľov. Výhodou oproti iným pracovným portálom je to, že každý inzerát, ktorý je na našom webe, sa dostane aj na naše sociálne siete.

Každý inzerát zdieľame do odborových a pracovných skupín na sociálnych sieťach

Väčšina ľudí nehľadá novú prácu proaktívne. Zdieľanie voľných pozícií do regionálnych pracovných skupín prináša zaujímavé výsledky. Zároveň platí, že odbornejšie pozície sa ľahšie obsadzujú, ak sa inzerát pridajú do diskusných fór, kde sa nachádzajú ľudia z potrebnej oblasti.

O nových pozíciách informujeme kompatibilných uchádzačov

Databáza s viac ako 5 000 ľuďmi nám pomáha cieliť ponuky priamo konkrétnym uchádzačom. Každý registrovaný uchádzač má nastavený odber nových pracovných ponúk. V prípade, že uchádzači vyhovujú požiadavkám vášho inzerátu, dostanú upozornenie. Takýmto spôsobom je možné získať množstvo zaujímavých uchádzačov, ktorí sú otvorení novým pracovným príležitostiam.

Každá firma získava fanúšikov sledujúcich jej nové pracovné ponuky

Čoraz častejšie pozorujeme záujem uchádzačov pracovať pre známe firmy. Práve preto sme spustili možnosť odberu firemných profilov. Ak zamestnávateľ pridá novú ponuku, jeho odoberatelia dostanú okamžite správu. 

Firemný profil umožňuje kategorizáciu uchádzačov

Každá registrovaná firma môže bezplatne využívať kategorizáciu uchádzačov. Vďaka tomu je možné selektovať uchádzačov na prijatých, odmietnutých, pozvaných na pohovor a podobne. Táto novinka umožňuje jednoduchú manipuláciu a prehľadnosť pri výbere tých najlepších.

Odosielanie hromadných správ

Vo firemnom profile je možné podľa vybratých kategórií odosielať hromadné emaily. Zároveň je jedným kliknutím možné uzatvárať výberový proces. Uchádzači tak dostanú automatizovanú odpoveď o tom, či boli úspešní alebo nie.

Videopohovory môžete organizovať priamo na webe

Pandémia prináša nové podmienky pre realizáciu výberových konaní. Novinka, ktorú sme spustili pred niekoľkými mesiacmi, umožňuje realizovať online pohovory priamo na našom webe. Link si môžete vygenerovať pri pozývaní uchádzačov aj s potrebným dátumom.

Pripravíme pre vás obsah na magazín

Máte záujem o rozhovor pre Pracuj magazín? Žiadny problém. Veľmi radi pripravíme PR článok či rozhovor, ktorý priblíži vašu firmu potenciálnym uchádzačom.

Čoskoro nové firemné profily

Ďalšia novinka, ktorú čoskoro pripravíme, spočíva v zlepšení prezentácie jednotlivých firiem. Každý registrovaný zamestnávateľ bude môcť odprezentovať fotky svojich interiérov, rozhovory so zamestnancami či zlepšiť predstavu uchádzačov o benefitoch, ktoré ich čakajú. Pre každý inzerát sa obsah galérie bude dať osobitne prispôsobiť.

Ak bol tento článok pre vás užitočný, budeme veľmi radi, keď nás podporíte jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. Ďakujeme!