10 vecí, ktoré získate vďaka inzercii pracovných ponúk na Pracuj.sk

Slovensko má už druhý mesiac nový pracovný portál. Zaregistrovaných je viac ako 5 000 uchádzačov a momentálne je na ňom približne 100 voľných pracovných miest. Jeho zakladatelia stavili na nové technológie, ktoré lákajú firmy aj uchádzačov. Pozrime sa na to, čo získate bezplatne pri inzercii na Pracuj.sk
Služba Pracuj.skCelý článok

Študentka Anna: Slovensko a Ukrajina sú si podobné. Najväčší rozdiel je v prístupe k vzdelávaniu

Školstvo nie je v každej krajine rovnaké. Niektoré deti a mladí ľudia majú vytvorené priaznivé podmienky. Inde sa musia za príležitosťami sťahovať. S tým má skúsenosť aj Anna latsyk z ukrajinského mesta Kolomyia. Študuje v prvom ročníku na Fakulte humanitných a prírodných vied na Prešovskej univerzite odbor biológia. Svoj „dvojitý život“ si užíva naplno.
Služba Pracuj.skCelý článok

Pracuj.sk nadväzuje na naše skúsenosti s vysokoškolákmi

Už sú to štyri roky, čo sme založili vysokoškolský portál Praxuj.sk - Naštartuj svoju kariéru. Na začiatku sme ako študenti, chceli pomôcť svojim rovesníkom získať príležitosti na Slovensku. Čiastočne sa nám to aj podarilo, dodnes využilo našu službu viac ako 5 000 vysokoškolákov a približne 600 firiem. Čoraz častejšie dostávame pozitívnu spätnú väzbu, čo nás veľmi teší. Obzvlášť preto, že sme tento projekt nezakladali s túžbou vlastného profitu.
Služba Pracuj.skCelý článok