Novinka!Portál Pracuj.sk vyjadruje podporu ľudom z Ukrajiny.Prepnúť na ukrajinský jazyk (Українська мова)

9 výhod, ktoré získate, ak pošlete životopis cez Pracuj.sk

Služba Pracuj.skJozef Gašparík
9 výhod, ktoré získate, ak pošlete životopis cez Pracuj.sk

Ľudia na Slovensku sú pri hľadaní práce čoraz náročnejší. Nový pracovný portál prináša viaceré novinky, ktorými zväčšuje transparentnosť výberového procesu, aj zjednodušuje pohovory. Pozrite sa, čo všetko viete získať pri využívaní Pracuj.sk

Každý uchádzač si môže jednoducho vytvoriť svoj vlastný profil

Uchádzačské profily fungujú ako životopisy. To znamená, že po jednej registrácii môžete svoj profil využívať ako životopis pre všetky zaujímavé pozície. Jeden klik nahradí neustále hľadanie a prepisovanie starého životopisu.

Presne viete, na ktoré pozície ste sa hlásili

Poznáte ten pocit, keď sa vám telefonicky ozvú z novej práce, ale vy si už nepamätáte, ktorá pozícia to bola? Na pracuj.sk sa vám to stať nemôže. Každú žiadosť vidíte vo svojom profile. Hocikedy si preto viete pozrieť všetky firmy, do ktorých ste sa hlásili.

Nebudete čakať dlhé mesiace na výsledok výberového procesu

Každý z nás zažil ten pocit dlhého čakania na výsledok výberového procesu. Na pracuj.sk dostávajú všetci uchádzači informáciu o uzavretí výberového konania. Svoj výsledok tak dostanete naraz so všetkými ľuďmi, ktorí sa hlásili na rovnakú pozíciu.

Stav svojej žiadosti o zamestnanie môžete priebežne sledovať

Každý uchádzač vidí, kedy si firma otvorila jeho životopis. Vďaka tomu môžete postup výberového procesu sledovať priebežne. Zároveň sa vám nemôže stať, že o vás rozhodnutú bez toho, aby ste vedeli, či si otvorili váš životopis.

Online pohovory sa dajú robiť priamo cez portál

Pandemické obdobie prináša zmeny aj pri pohovoroch. Pracuj.sk zaviedlo novinku, vďaka ktorej si online pohovor viete zrealizovať priamo na webovej stránke.

O zaujímavých ponukách sa dozviete ihneď

Pri registrácii si môžete nastaviť odber nových ponúk. To znamená, že hneď ako príde nová ponuka, ktorá spĺňa vaše nároky, dostanete o tom informáciu. Nemôže sa stať, že vám zaujímavá ponuka utečie, pretože si ju všimnete neskoro.

Sledovať môžete aj svoju obľúbenú firmu

Ak vás zaujíma pracovné miesto u konkrétneho zamestnávateľa, môžete ho sledovať. Hneď, ako vaša obľúbená firma pridá novú ponuku práce, vy dostanete upozornenie. Vďaka tomu môžete byť prvý, kto pošle životopis. Stačí si vybrať zo zoznamu zamestnávateľov na našom webe.

Čoskoro aj spätná väzba

Pracuj.sk staviame na snahe pomáhať uchádzačom pri ich kariérnom raste. Každý človek sa môže posúvať ďalej len vtedy, keď pozná chyby, ktoré robí. Novinka, ktorú práve pripravujeme odhalí slabé stránky každého životopisu. Často ide len o drobné nedostatky, ktoré sa dajú jednoducho odstrániť.

Ak bol tento článok pre vás užitočný, budeme veľmi radi, keď nás podporíte jeho zdieľaním na sociálnych sieťach. Ďakujeme!