Novinka!Portál Pracuj.sk vyjadruje podporu ľudom z Ukrajiny.Prepnúť na ukrajinský jazyk (Українська мова)

Dentálna hygienička/hygienik

STARÁME SA O ZDRAVIE A ZLEPŠUJEME ŽIVOT

Pracuj na jednej z najväčších stomatologických kliník na Slovensku. Ročne sa postaráme o viac než 12000 pacientov.

Dbáme nielen na kvalitu ošetrení, ale aj ľudské riadenie a vzájomnú spoluprácu. Vzdelávame sa, robíme inštruktáže pre pacientov a zavádzame aj inovatívne stomatologické trendy.

Hľadáme do nášho tímu veselých profesionálov kolegu, ktorý je šikovný, nadšený, chce sa učiť, rozumie tomu čo robí a krásne zapadne do nášho kolektívu.

Viac si pozri aj vo videu a na stránke o práci u nás www.petramed.sk/praca

Hlavná náplň práce

  • Dentálna hygiena a ošetrenie parodontu

  • Bielenie zubov

  • Komplexné vyšetrenie pacientov a informovanie o celkovom stave chrupu

  • Vyhodnocovanie Bitewing a OPG snímok

  • Edukácia klientov

  • Spolupráca so zubným lekárom

Bohužiaľ, táto ponuka už nie je dostupná.

Dátum uzávierky:
Možný nástup do výkonu:Ihneď
Typ úväzku:Plný úväzok
Adresa výkonu:Slovenských dobrovoľníkov, 022 01 Čadca, Slovensko
Typ pozície:Práca

Zameranie

  • Zdravotníctvo

Požiadavky na kandidáta

  • Ukončené zodpovedajúce vzdelanie (výhodou je prax)

  • Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni

  • Vedieť si odpovedať na otázku: Prečo túto prácu robím?

Výhodou pre kandidáta je

  • Komunikatívnosť

  • Tímovosť

  • Nadšenie pre prácu

  • Chuť vzdelávať sa

  • Záujem o celú stomatológiu

Ponuka benefitov

  • Možnosť nastaviť flexibilne pracovnú dobu

  • Vlastná moderne vybavená ambulancia vrátane pomoci zdravotnej sestry

  • Odborná podpora a nápomocný kolektív

  • Zľavy na ponúkané služby zamestnávateľa

  • Fit či Sick day

  • Pravidelné firemné akcie

  • Rovnocenný člen tímu

  • Spoločenská miestnosť, kde sa v priebehu dňa stretneš s kolegami, môžeš si dať aj dobrú kávu a zasmiať sa

Výška odmeny

od 1 200 € / mesiac
Základný plat: 1.200 € (po skúšobnej dobe 1.300 €) + odmeny zo zisku