Leadership stáže, ktoré ti zmenia život

Budeš mať možnosť absolvovať pohovor s členmi CLUB30 kde sa budeme snažiť identifikovať, či je pre teba stáž vhodná. V prípade kladnej odpovede budeme cieliť na to, aby sme ťa priradili na takú pozíciu, na ktorú sa hodíš na základe svojich individuálnych kvalít a predpokladov.

Následne si ťa zoberie na stáž do svojej firmy jeden z členov CLUB30 alebo jedna z našich partnerských firiem, ktoré zdieľajú rovnaké hodnoty ako my a považujú za potrebu rozvíjať talenty mladých šikovných ľudí.

Stáže v rámci CLUB30 zahŕňajú zvyčajne rotáciu stážistov, ktorá im na základe umiestnenia v rôznych firmách a vyskúšania si viacerých pracovných pozícii a širokého spektra pracovných úloh, umožní identifikovať to čo by chceli vo svojej profesionálnej kariére alebo vlastnom podnikaní robiť. Okrem objavenia potenciálu a poskytnutia príležitosti na osobnostný rozvoj sú stáže v CLUB30 aj možnosťou získania pracovných návykov a učenia sa od skúsenejších.

Dátum uzávierky:
Dĺžka stáže:2 - 12 mesiacov
Adresa výkonu:Ivanská cesta 43, 820 01 Bratislava-Ružinov, Slovensko
Typ pozície:Stáž

Zameranie

Požiadavky na kandidáta

Leadership stáže od CLUBU30 sú určené pre študentov vysokých škôl, v ktoromkoľvek ročníku, ktorí sú ambiciózni, šikovní, odhodlaní niečo dokázať a makať na sebe. Nehľadáme ľudí, ktorí majú obrovské egá a nezvládajú konštruktívnu kritiku. V CLUB30 nemáme priestor ani pre ľudí, ktorí sa rýchlo nadchnú a potom vychladnú a pre tých, ktorých výsledky zaostávajú za rečami.

Vyplnenie kontaktného formuláru na našom webe: https://club30.sk/kontakt

Výhodou pre kandidáta je

Oceňujeme zodpovednosť, dôslednosť, vytrvalosť, pracovitosť a lojalitu. Ak máš tieto kvality a chceš ich využiť naplno, kontaktuj nás a možno práve ty budeš mať možnosť absolvovať jednu z našich leadership stáží.