vodič taxislužby

Sme nová spoločnosť - RYDE, a.s., ktorá hľadá vodičov taxi s výbornou znalosťou Bratislavy. Ste držiteľom platnej koncesie taxikára (ak nie dokážete si vybaviť do 30 dní), ste zodpovedný, spoľahlivý s ľudským a pro-zákazníckym prístupom a zároveň i výborným vodičom ? - pridajte sa potom k nám! Ponúkame exkluzívny štartovací balík služieb RYDE pre vodiča na naše vozidlá - za 1,50 € /na mesiac bez DPH. Voziť budete len zaregistrovaných klientov prostredníctvom našej aplikácie RYDE.
Čo prináša nová spoločnosť RYDE pre Bratislavu? Sprostredkovanie prepravy osôb prostredníctvom digitálnej aplikácie s novým jednotným vozovým parkom. Naše automobily sú bezpečné a s jazdami pre klientov za rozumné ceny. Nepotrebujete svoje motorové vozidlo, budete jazdiť na našom prenajatom, vždy novom vozidle. Jednotný vozový park taxíkov RYDE, prinesie vysokú kvalitu služieb našim klientom tzv. náš "jednotný štandard", kde klient bude vždy vedieť akým vozidlom bude zabezpečená jeho preprava.

Dátum uzávierky:
Typ úväzku:Plný úväzok
Adresa výkonu:Plynárenská, 821 09 Bratislava-Ružinov, Slovensko
Typ pozície:Práca

Zameranie

Požiadavky na kandidáta

Vzdelanie: stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore: doprava, vodič taxislužby, profesionálny aktívny vodič, záujemca musí mať vlastnú koncesiu a preukaz vodiča taxislužby, musí ísť o SZČO (živnosť,....)!!!

Jazykové znalosti: Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz: B, počet rokov praxe 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti: ochotná komunikácia, pozitívny a pro-zákaznícky prístup, zodpovednosť, spoľahlivosť.

Výhodou pre kandidáta je

Ponúkame exkluzívny štartovací balík služieb RYDE pre vodičov na nové, bezpečné motorové vozidlá (za 1,5€ za mesiac) a na ďalšie služby a výhody. RYDE ponuka finančnú dotáciu vodičom do 1.000€ a garanciu do 31.03.2022.
Balík RYDE ďalej okrem vozidla obsahuje aj povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie vozidla pre taxislužby, servis iba v našich autorizovaných servisoch k dispozícií 24/7 a taktiež prezutie a uskladnenie pneu.
Rovnako od nás dostanete aj magnetický strešný označovač TAXI, polep na vozidlo, prepážku do vozidla, firemné brandové oblečenie. Vaša vyjazdená tržba príde na účet každý týždeň, bez provízie z Vašej tržby.

Ponuka benefitov

PONÚKAME finančnú dotáciu vodičom do 1.000 € a garanciu do 31.03.2022 !!! Balík RYDE ďalej okrem vozidla obsahuje aj povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie vozidla pre taxislužby, servis iba v našich autorizovaných servisoch k dispozícií 24/7 a taktiež prezutie a uskladnenie pneumatík. Rovnako od nás dostanete aj magnetický strešný označovač TAXI, polep na vozidlo, prepážku do vozidla, firemné brandové oblečenie. Vaša vyjazdená tržba príde na účet každý týždeň, naša spoločnosť si neúčtuje províziu z Vašej tržby.

Výška odmeny

5 - 15 € / hodina
Vodič je samostatne zárobkovo činnou osobu, teda jeho zárobkom je tržba v závislosti od počtu jázd a teda jeho aktivity.